۱۳۹۸ چهارشنبه ۳۰ مرداد
اداره کل امور پژوهشی دانشگاه آراد
جلسات دفاع دانشجويان كارشناسي ارشد و دكتري حرفه اي دانشگاه آزاد اسلامي كه تصويب پروپوزال آنها به دليل تعطيلي تابستاني دانشگاه در سال جاري به تعويق افتاده تا 23 اسفند ماه برگزار مي شود
1397/11/7
بر اساس مصوبه كارگره پژوهش، فناوري و نوآوري استان تهران عناوين پژوهشي مصوب ارائه مي شود.
1397/11/17
پژوهشگاه ميراث فرهنگي و گردشگري در نظر دارد با همكاري و مشاركت مراكز دانشگاه و پژوهشي از طرح هاي پژوهشي كه در راستاي اولويت هاي پژوهشي آن پژوهشگاه تعريف شده اند تحت عنوان حمايت از پايان نامه هاي تحصيلي مقطع دكتري حمايت و پشتيباني كند.
1397/11/01
در راستاي كيفي‌سازي انتشار مقالات داراي اعتبار و موثر در رتبه‌بندي دانشگاه آزاد اسلامي در سطوح ملي و بين‌المللي، اداره كل امور پژوهشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه اقدام به تهيه فهرست مجلاتي تحت عنوان «فهرست مجلات داراي اعتبار» نموده است كه در وب سايت اين اداره كل به نشاني http://rsh.rvp.iau.ir براي بهره‌برداري واحدهاي دانشگاهي ارائه مي‌شود.
1397/10/25
تقویم فعالیت ها
23
تير
مركز تحقيقات حلال جمهوري اسلامي ايران در راستاي وظيفه ذاتي و مصوب در جهت ارتقاء بهداشت و سلامت، حليت، حرمت مواد و فرآورده هاي دارويي، غذايي، آشاميدني، آرايشي و ملزومات پزشكي مورد مصرف و ساير خدمات از تمامي موسسه هاي تحقيقاتي و پژوهشي و مراكز آموزش عالي دعوت به همكاري مي نمايد.
23
تير
ششمين كارگاه و سمينار ملي مباحثي در فيزيك نظري در روزهاي 30-28 شهريور ماه 1398 در دانشگاه شهيد مدني آذربايجان در شهر تبريز برگزار مي شود.
23
تير
فهرست بيش از 300 عنوان فرصت مطالعاتي پيشنهادي و آمادگي دستگاه هاي اجرايي براي ميزباني اعضاي هيات علمي جهت بهره برداري اعلام مي گردد.
17
تير
سومين كنفرانس ملي نانوساختارها (علوم و مهندسي نانو) 22 آبان ماه 1398 در دانشگاه آزاد اسلامي واحد كاشان برگزار مي شود.
17
تير
بنياد ملي نخبگان بر اساس آيين نامه «پشتيباني از فعاليت هاي علمي و فرهنگي دانشجويان مستعد كشور» در سال تحصيلي 99-98 اعتبار ها و تسهيلاتي را به دانشجويان مستعد دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي كشور اعطا مي كند.
مجموعه تصاویر
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal