۱۳۹۹ شنبه ۱۶ فروردين
اداره کل امور پژوهشی دانشگاه آراد
جلسات دفاع دانشجويان كارشناسي ارشد و دكتري حرفه اي دانشگاه آزاد اسلامي كه تصويب پروپوزال آنها به دليل تعطيلي تابستاني دانشگاه در سال جاري به تعويق افتاده تا 23 اسفند ماه برگزار مي شود
1397/11/7
بر اساس مصوبه كارگره پژوهش، فناوري و نوآوري استان تهران عناوين پژوهشي مصوب ارائه مي شود.
1397/11/17
پژوهشگاه ميراث فرهنگي و گردشگري در نظر دارد با همكاري و مشاركت مراكز دانشگاه و پژوهشي از طرح هاي پژوهشي كه در راستاي اولويت هاي پژوهشي آن پژوهشگاه تعريف شده اند تحت عنوان حمايت از پايان نامه هاي تحصيلي مقطع دكتري حمايت و پشتيباني كند.
1397/11/01
در راستاي كيفي‌سازي انتشار مقالات داراي اعتبار و موثر در رتبه‌بندي دانشگاه آزاد اسلامي در سطوح ملي و بين‌المللي، اداره كل امور پژوهشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه اقدام به تهيه فهرست مجلاتي تحت عنوان «فهرست مجلات داراي اعتبار» نموده است كه در وب سايت اين اداره كل به نشاني http://rsh.rvp.iau.ir براي بهره‌برداري واحدهاي دانشگاهي ارائه مي‌شود.
1397/10/25
تقویم فعالیت ها
1
آبان
شركت آب منطقه اي تهران در نظر دارد اولويت تحقيقاتي «روش شناسي حجم تبادل آب سطحي و زيرزميني در رودخانه هاي ورودي به شهر تهران» را به اجرا درآورد.
2
شهريور
كنفرانس بين المللي مديريت دانش، بلاكچين و اقتصاد در تاريخ 23 آبان ماه 1398 توسط دانشگاه صنعتي مالك اشتر برگزار مي شود.
2
شهريور
دسترسي به نسخه دوم 16 عنوان اصطلاح نامه ايرانداك
2
شهريور
اولين كنگره مشترك هوش محاسباتي در تاريخ هاي 14 الي 16 اسفند ماه 1398 در دانشگاه فردوسي مشهد برگزار مي شود.
2
شهريور
سومين همايش ملي هيدرات گازي در تاريخ هاي 29 و 30 آبان ماه 1398 با مشاركت انجمن مهندسي شيمي ايران و دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل در دانشگاه علم و فناوري مازندران - بهشهر برگزار مي شود.
مجموعه تصاویر
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal